Bel Tipi Turnike Sistemi

Bel Tipi Turnike Sistemi ve Modelleri

Günlük yaşantımızda karşılaştığımız Turnike Sistemleri içerisinde en çok karşılaştığımız model olan Bel Tipi Turnike Sistemi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Güvenliğin gitgide önem kazandığı son dönemlerde yaya geçiş noktalarıda yapı genel güvenliği açısından kontrol altına alınması gerekilen noktalardır. İster iş merkezi girişi, ister fabrika girişi, ister site-konut girişi olsun yayaların kontrollü ve güvenli içeri alınması o yapıda bulunan diğer insanların güvenliği içinde elzemdir. Bu noktalara yerleştirilecek Tripod Turnike Sistemi ve tansa turnike sistemi ile entegre çalışacak kart okuyucu veya parmak izi okuyucu ile geçiş izni olanlar geçişini yapar, yabancı ve geçiş izni olmayanlar güvenliğe takılmış olur. Gerekli kontrollerden sonra bu kişilerin güvenli bir şekilde yapı içerisine alınması mümkün olacaktır.

Bel tip Turnike Sistemi kart okuyucu, parmakizi okuyucu, HID okuyucu, yüz okuma ve diğer biometrik okuma cihazları ile entegre olabilecek yapıdadır. Özellikle günümüzde Corona Covid 19 gibi hijyenin ve vücut ısısının son derece önemli olduğu salgın hastalıklarda, hastaların tespitini yapan tarayıcılarla entegre çalıştırılarak bu kişilerin yapı içerisine girişleri üç kollu turnike sistemi ile engellenebilmektedir.

Bel Tipi Turnike Sistemi ortak özellikler

Aşağıda modellerini inceleyeceğiniz Bel tipi turnike sistemlerinin ortak özellikleri vardır. Tüm Turnike modellerimiz yüksek sirkülasyonlarda kasaya binen yük nedeniyle eğrilip mekanik sorunlar çıkarmaması için 1,5mm Paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Mekanik olarak tüm modellerimiz aynı olmakta ve kasa olarak farklılık göstermektedir. Farklı kasa seçeneklerimiz ile yapınıza görsellik ve güvenlik katmaktayız. Farklı kasa yapılarına sahip Tansa turnike sistemi modellerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz.

Bel Tipi Turnike Sistemi Modelleri

Turnike Sistemi seçimi için destek isterseniz firma irtibat numaramız 0(212)2104677-78 no’lu telefondan firma personellerimizden veya info@teknoper.com e-mail adresimizden destek isteyebilirsiniz.

Tansa 303 Model Turnike Sistemi :

Bel Tipi Turnike Sistemi

303 model Bel Tipi Turnike Sistemi çift ayaklı turnike modelimizdir. İç ve dış ortam kullanımına uygun olan turnike modelimiz paslanmaz çelik veya elektrostatik boyalı versiyon olarak üretilmektedir. Yan yana kurulumlarda kendi koridorunu oluşturan turnike modelimiz her iki yöndenden geçişe uygundur. İstenen yön kilitli tutulacağı gibi serbest geçiş modundada kullanılabilir.  Bu modelimizde single tek koridor veya double çift koridor versiyon vardır. Her iki versiyondada koridorlar hem giriş hemde çıkış için kullanılabilmektedir.

Tansa 303A Model Turnike Sistemi :

Tansa Turnike sistemi

303A model bel tipi turnike modelimizin bir önceki modelimiz olan 303 model Bel Tipi Turnike Sistemi nden tek farkı üst kapak yapısıdır. 20 derece açılı kapak yapısı farklılığı ile okuyucu sistemlerine platform oluşturmuş olur ve Turnikeyi daha yüksek gösterir. İç ve dış ortam kullanımına uygun olan turnike modelimiz paslanmaz çelik veya elektrostatik boyalı versiyon olarak üretilmektedir. Yan yana kurulumlarda kendi koridorunu oluşturan turnike modelimiz her iki yöndenden geçişe uygundur. İstenen yön kilitli tutulacağı gibi serbest geçiş modundada kullanılabilir.  Bu modelimizde single tek koridor veya double çift koridor versiyon vardır. Her iki versiyondada koridorlar hem giriş hemde çıkış için kullanılabilmektedir.

Tansa 313 Model Turnike Sistemi :

Tripod Turnike Sistemi

313 model Paslanmaz Çelik Turnike Sistemi tek ayaklı turnike modelimizdir. İç ve dış ortam kullanımına uygun olan turnike modelimiz paslanmaz çelik veya elektrostatik boyalı versiyon olarak üretilmektedir. Yerleşim için kısıtlı alanlar için dizayn edilen tansa turnike sistemi modelimiz her iki yöndenden geçişe uygundur. İstenen yön kilitli tutulacağı gibi serbest geçiş modundada kullanılabilir.  Bu modelimizde single tek koridor veya double çift koridor versiyon vardır. Her iki versiyondada koridorlar hem giriş hemde çıkış için kullanılabilmektedir.

Tansa 313E Model Turnike Sistemi :

tansa turnike

313E model bel tipi turnike modelimizin bir önceki modelimiz olan 313 model Bel Tipi Turnike Sisteminden tek farkı ayak yapısıdır. 313E model Bel Tipi Turnike Sistemi ayak yapısı gövde genişliği kadardır ve yere kadar uzanır. İç ve dış ortam kullanımına uygun olan turnike modelimiz paslanmaz çelik veya elektrostatik boyalı versiyon olarak üretilmektedir. Yerleşim için kısıtlı alanlar için dizayn edilen Turnike sistemi modelimiz her iki yöndenden geçişe uygundur. İstenen yön kilitli tutulacağı gibi serbest geçiş modundada kullanılabilir.  Bu modelimizde single tek koridor veya double çift koridor versiyon vardır. Her iki versiyondada koridorlar hem giriş hemde çıkış için kullanılabilmektedir.

Tansa 323 Model Turnike Sistemi :

Bel Tip Turnike

323 model Bel Tipi Turnike Sistemi çift ayaklı turnike modelimizden bir tanesidir. Dizayn olarak bazı kalıpların dışına çıkılarak farklı bir görünüm oluşturulmaya çalışılmıştır. Yapınızda diğer örneklere göre faklı bir görüntü sergilemek isteyenler için birebirdir. İç ve dış ortam kullanımına uygun olan turnike modelimiz paslanmaz çelik veya elektrostatik boyalı versiyon olarak üretilmektedir. Yan yana yerleşimde kendi koridorunu oluşturan Turnike sistemi modelimiz her iki yöndenden geçişe uygundur. İstenen yön kilitli tutulacağı gibi serbest geçiş modundada kullanılabilir.  Bu modelimizde single tek koridor veya double çift koridor versiyon vardır. Her iki versiyondada koridorlar hem giriş hemde çıkış için kullanılabilmektedir.

Bel Tipi Turnike Sistemi Okuyucu Entegrasyonları

İncelediğiniz tüm bel tipi turnike sistemi modellerimiz data çıkışı verebilen veya kuru kontak verebilen her türlü okuyucu sistemi ile birlikte çalışabilmektedir. Okuyucu modeli, Proximity, mifare veya HID olabileceği gibi biometrik okuyucu parmak izi, yüz tanıma, iris okuma olabilir. Okuyucu alternatifiniz ne olursa olsun bir Turnike sisteminde A ve B yönü olmak üzere iki geçiş yönü olması dolayısıyla çift okuyucu ihtiyacınız olacaktır.

Sistem oluşturulmasında ve proje gelişiminizde destek almak için firma irtibat numaramız olan 0(212)2104677-78 no’lu telefon numaralarından veya info@teknoper.com e-mail adresimizden destek alabilirsiniz.