Tripod Turnike Sistemleri

Turnike Sistemi

Turnike Sistemi – Tripod Turnike – Bel Tip Turnike

Tripod Turnike Modelleri

Tripod turnike modelleri, günümüzde kapı güvenlik sistemlerinde kullanılan turnike modellerinin arasında sıklıkla kullanılır. Güvenlik gittikçe çok daha fazla önem verilmesi gereken durumlardan biridir. Kontrol dışı kalabalığın yarattığı tehlikelerden davetsiz misafirlerin yarattığı tehlikeye kadar, ülke genelindeki yönetim şirketleri, turnike sistemlerinden yararlanılır, fiziksel güvenliği artırmanın en iyi yollarından biri olarak kabul edilir. Ayrıca çalışanı ve ziyaretçi erişimini kontrol etmenin bir aracı olarak da tripod turnike modelleri tercih edilebilir.

TANSA 303 Model Bel Tip

Turnike-303-1

Tripod turnike modelleri arasında yer alan TANSA 303 Model Bel Tip Turnike, BAR serisi yarım yüksekliktedir. Tripod turnike modelleri ve fiyatları, çeşitli iç ve dış mekan uygulamaları için uygundur ve makul fiyatlıdır. Yüksek kaliteli tasarım ve güvenilirlik ile uzun vadeli maliyet etkin çalışma sağlayan tripod turnikelerde motor tamamen sessizdir. Birbirinden farklı tasarımlarla her iç mekana uygun modelin yer aldığı tripod turnikeler, tesisi korumanın klasik ve güvenli bir yoludur. Davetsiz bir misafirin üstüne ya da altına tırmanmaya çalışması durumunda alarm vermek için tripod kollarının altında ve üstünde tırmanmaya karşı sensörler konulabilir. Tripod turnike modelleri 2019 katalogu için firmamızla irtibat kurulabilir.

TANSA 303 A Model Bel Tip

Turnike-303A-1

Tripod turnike modelleri arasındaki TANSA 303 A Model Bel Tip turnike, her mekanda kullanılabilir. Bu tür turnikeler istenildiğinde biletli sistem de dahil edilebilir. Turnike, kapıya monte edilen makine biletten barkodu okumakta ve kapıya algılayıcı verilmişse kullanıcının geçtiği hızı değerlendirir. Bir kez yapıldığında, elektrik motoru, kullanıcının turnike geçidinden geçmesine izin veren bariyeri çıkarmak üzere ayarlanır.

Her iki yönden de geçiş imkanı sunan bu turnike modeli, çift ayaklı yapıya sahiptir. Bu sayede yere sağlam bir şekilde monte edilir. Gövde genişliği 28 cm, kol uzunluğu 44 cm, sırttan kol ucuna ise 72 cm ebatlara sahip olan bu turnike, 104,5 cm yüksekliğe, 84 cm genişliğe sahiptir.

TANSA 313 Model Bel Tip

Turnike-313-1

TANSA 313 Model Bel Tip de tripod turnike modelleri olarak tercih edilmiştir. Bir turnike sisteminde girişin onaylanması için çok çeşitli okuyucuların kullanılması mümkündür. Bu kendi kendine doğrulama işlemi, resepsiyon görevlileri ve güvenlik personeli üzerindeki iş yükünü azaltmakta, aynı zamanda zaman ve para tasarrufu sağlar. Şirketin ihtiyaçlarına cevap vermek için çok büyük miktarda esneklik mümkün. Bu turnike sistemi, sabahları sadece girişe ayarlanabilir. Aynı zamanda akşamları da sadece çıkışa uygun hale getirilebilir. Kapılar gece veya tesis kapalı olduğunda kilitlenebilir. En dayanıklı, sert paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve birçok farklı yükseklik, genişlik ve stilde temin edilebilir. Bu ürün, ince bir yapıya sahiptir. Dolayısı ile az yer kaplar.

TANSA 323 Model Bel Tip

Turnike-323-1

TANSA 323 Model Bel Tip tripod turnike modelleri de firmamız tarafından sunuluyor. Turnikelerin özelliklerinden birisi, kameralar, kapılar ve diğer güvenlik ekipmanları gibi bir binanın güvenlik kontrol sistemi ile kolayca entegre olur. Kurulduktan sonra, binaya giren herhangi bir kimsenin tam zamanını ve kimliğini anında tespit edilmesi mümkündür. Gelişmiş erişim izleme sistemleri, şirketinizin her zaman mümkün olduğu kadar güvenli olmasını sağlamak için alarmlar ve diğer güvenlik kontrolleriyle birlikte çalışır.

Bel tip turnikeler, 103 cm yüksekliğinde üç kollu turnike modellerdir. Bu turnike, yayaların kolaylıkla itmelerini sağlayacak mükemmel bir yükseklik sağlar. Birden fazla bel tip turnike seri halinde belli bir sınır oluşturmak için kullanılabilir. Bel tip turnike stadyumlarda, eğlence parklarında, ofis lobilerinde ve üniversitelerde, metro ve tramvay istasyonları, metrobüs durakları dahil olmak üzere çeşitli yerlerde kullanılabilir.

Tripod turnike modelleri ile ilgili doğru ürün tespiti için firma personelimizden destek alabilirsiniz. İrtibat için 0(212)2104677-78 veya info@teknoper.com