Trafik İşaretlemeleri

Trafik işaretlemeleri, gerek otoyollarda gerekse otoparklarda güvenlik sağlayan bir uygulamadır. Özellikle otoparklarda meydana gelebilecek muhtemel kazalar, trafik işaretlemeleri ile önlenebilir. İşaretlemelerle trafik akışı kontrol edilebilir. Otopark sahipleri ve mühendisleri, uygun trafik kontrol cihazlarını kurarak motorlu araç kazalarının sayısını azaltmaya yardımcı olabilir. Sola dönüş veya tek yön gibi bazı otopark trafik işaretlerinin yerleştirilmesi, otomobillerin yanlış yönde sürülmesini veya çıkışlarda trafiği tutmasını engelleyerek kaza riskini en aza indirmeye yardımcı olabilir. Ayrıca, tüm kavşaklarda durdurma işaretleri koyarak daha güvenli kavşaklar oluşturabilir ve araç çarpışmalarını azaltabilirler.

Trafik İşaretlemeleri İle Park Alanlarını Belirleyin

Trafik işaretlemeleri ile park alanları belirlenebilir. Özel mülkiyete sahip otoparklar, ihtiyacı olanlara ayrılan alanları belirlemek için park yerlerini organize etmeli ve ayrıca yangın şeritlerinde ve güvenli olmayan alanlarda park etmeyi engellemelidir. Ayrıca, otopark sahiplerinin doğru miktarda engelli otopark işareti koymasını gerektirir. Bu, tüm misafirlerin konaklayabilmelerini ve güvende olmalarını sağlar.

Kontrol hızı

Bir park yerinde seyahat hızları arttıkça, ciddi bir kaza meydana gelme olasılığı da artar. Sürücüleri park yerinde iken düşük hızda tutmak için hız sınırı sonrası işaretleri, hız tümsekleri ve hız engellerinden faydalanarak ve faydalanarak hızlanmayı önleyebilirsiniz. Bu da trafik işaretlemeleri uygulamaları arasındadır.

Güvenli Yaya Geçitleri Oluşturun

İyi tasarlanmış yaya geçitleri iki amaca hizmet eder: Birincisi, yaya geçidi işaretlerinin kullanılması, sürücüleri yaya trafiğinin farkında hale getirir, böylece önceden durmayı bekleyebilirler. İkincisi, yaya geçitlerine sahip olarak, yayalara belirlenen alanlarda yürürken en güvenli olduklarını hatırlatmaya yardımcı olacaktır. İkincisi, insanların araç trafiğiyle çatışmasını önleyecek ve yayaların dahil olduğu araba kazalarının sayısını azaltacaktır. Bunun için de trafik işaretlemeleri gereklidir. Bunun itin trafik işaretleme levhaları kullanılabilir.

Böylece ölüm ve yaralanma sayısı azaltılabilir.

Geceleri Görünür

Tabelalarda 3M filmler ve mürekkepler bulunur. Bu da 10 yıldan fazla kullanım garantisi demektir.

3M’in yansıtıcı filmi, geceleri görünür hale gelir. Bu işaretler dayanıklıdır ve trafik ve hız sınırı işaretlemesi için standart malzeme özelliklerine uygundur.

Dayanıklı, hafif alüminyumdan yapılmış bu pas önleyici işaretler her türlü hava koşullarına dayanıklıdır.

İşaretler bir direk, çit veya duvara kolay montaj için önceden delinmiş deliklere sahiptir.

Bu levhalar okullar, hastaneler, kiliseler, otoparklar, garajlar veya ziyaretçi alanları için idealdir.

Trafik işaretleme Malzemelerinin Temini

Trafik işaretlemeleri malzemelerinin temini, profesyonel firmalardan yapılmalıdır. Firmamız, sektörün önde gelen firmalarından biridir ve en kaliteli çözümleri sunar. Telefon ya da elektronik posta aracılığı ile firmamızdan ürün temini yapılabilir.

Bu trafik işaretlemeleri görünecekleri yerlere yerleştirilmelidir. Taşınabilir trafik işaretleri her iki tarafta yerleşik tekerleklere ve işaret panellerine sahiptir.

Tekerlekleri bağlamak için işareti yatırın. Bir kez düz olsa da, bu işaretler yerinde kalır. Ek stabilite için, balast portuna su veya kum ekleyin.

Paneller 3 inçc boyundadır.

Paneller ayrı olarak sipariş edilebilir.