Vip Turnike Sistemi

Vip Turnike Sistemi ve Özellikler

Vip Turnike Sistemi, Bel Tipi Turnike sistemlerinde ve Boy Turnike sistemlerinde kullanılmasını tavsiye ettiğimiz bir üründür. Hem bel tipi turnikelerden hemde boy turnikelerinden yayalar bebek arabalarıyla, ellerinde market ve pazar poşetleri varken, seyehatten dönmüş biri bavuluyla ve en önemlisi engelli vatandaşlarımız bastonlarıyla veya engelli arabasıyla geçiş yapamazlar. Bu saydığımız profile uygun yayalar neticede bu kontrol noktasından geçmeleri gerektiğinden Bel tipi turnikenin veya boy tipi turnikenin yanında kurulu olan Vip Turnike sistemini kullanırlar. Yaya vip geçiş turnikesi kanadı yayanın üzerine gelmeyecek şekilde ters yönde 90 derece açılarak geçiş alanı oluşturur. Vip Turnike her iki yöndede kullanılabilmektedir ve her türlü access ürünü ile entegre çalışabilir. İstenilirse güvenlik noktasından buton ile veya uzaktan kumanda ile kullanılabilir. Vip Turnike açıldıktan sonra istenilirse zamanlayıcısıyla otomatik kapanır, istenilirse kapama işlemi güvenlik tarafından buton ile yapılabilir. Vip Turnike açık pozisyonda 80 cm geçiş aralığı bırakır buda engelli arabalarının rahatlıkla geçişine imkan verir.

Engelli Geçiş Turnike Sistemi

Engelli geçiş turnikesi olan Vip Turnike sistemi paslanmaz çelik gövdesi ile hem iç mekanlarda hemde dış mekanda kullanılabilmektedir. Her iki yönede 90’ar derece açılabilen kanat açıldığında 80 cm geçiş koridoru bırakır. Kart okuyucu sistemleri ve biometrik sistemler gibi bir çok access kontrol sistemi ile entegre çalışabilen Engelli geçiş turnikesi temassız geçişide temsil etmesi dolayısıyla temasın en aza indirilmesi gerekilen bu günlerde Corona covid 19 sebebiyle tercih nedeni olabilecek ürün grubundadır. cam kanatlı vip turnike vücut ısısını tespit eden thermal kamera sistemleri ile entegre çalışabilir.

Vip Geçiş Turnike sistemi Modelleri

Vip Turnike sistemiTansa SG112 Vip Turnike : Dahili 24VDC çalışan Turnike modelimiz 10mm pleksiglass kanata sahiptir. Kanadın geniş yüzeyli olması dolayısıyla rüzgar ile olabilecek direnç sebebiyle daha çok iç ortamda kullanılması tavsiye edilir. Kanat açıldığında 80 cm geçiş alanı oluşturur. 1,5 saniye hareket hızı olan Vip Turnike sistemi acil durum bağlantısına müsaittir ve istenilen yöne acil bir durumda açılarak bekleyebilir.

 

Vip Turnike sistemiTansa SG212 Engelli Geçiş Turnikesi : Dahili 24VDC çalışan Turnike modelimizin kolu polisajlı iki alüminyum bar arası 5mm pleksiglass kanata sahiptir. İç ve dış ortamlarda kullanılabilir. Kanat açıldığında 80-90 cm geçiş alanı oluşturur. 1,5 saniye hareket hızı olan Vip Turnike sistemi acil durum bağlantısına müsaittir ve istenilen yöne acil bir durumda açılarak bekleyebilir.

 

Vip Turnike sistemiTansa SG312 Özürlü Geçiş Turnikesi : Dahili 24VDC çalışan Turnike modelimizin kolu 1,5mm tek parça paslanmaz çelik borudur. Çerçeve ortasında pleksi yüzey mevcuttur. İç ve dış ortamlarda kullanılabilir. Kanat açıldığında 80-90 cm geçiş alanı oluşturur. 1,5 saniye hareket hızı olan Vip Turnike sistemi acil durum bağlantısına müsaittir ve istenilen yöne acil bir durumda açılarak bekleyebilir.