Kollu Bariyer Sistemi

Kollu Bariyer Sistemi

Kollu bariyer sistemi, otomatik bariyer olarak da bilinir. Bu sistemler, araç geçişlerinin kontrol edilmesini sağlar. Araç giriş ve çıkışlarının kontrol edilmesini sağlayan bu bariyer sistemleri, kartlı geçiş sistemine de entegre edilebilir. Otoparka giriş yapan kart aldığında bariyer otomatik olarak açılır. Araç giriş yerinin yanı sıra çıkış noktasına da konulan bu bariyer sistemlerine, arzu edildiğinde manuel olarak kontrol edilebilir.

Kollu Bariyer Sistemi Kapı Erişim Kontrolü Sağlar

Kollu bariyer, otomatik kapı erişim kontrolü ve güvenliği için uygulanabilir. Bu otomatik bariyer sistemi, erişim kontrolünün yapabileceği otoparklarda düzenli olarak yer alır. Yüksek güvenlikte de kullanılabilme özellikleri vardır.

Bariyer Sistemi 24VDC

Kollu Bariyer Sistemi
Kollu Bariyer Sistemi

Kollu bariyer sistemleri farklı özelliklerde geliştirilmiştir. Bunlardan birisi, kollu bariyer sistemi 24VDC’dir. Bu sistemde 24VDC motor yer almaktadır. 4, 5 ve 6 metre kol boylarına sahip modellerinin bulunduğu mevcuttur. 24VDC kollu bariyerde yay ayarı ile kol hareketini yavaşlayarak sonlandırır. Ayrıca yay kol ağırlığının bariyere 150 gr olarak yansımasını sağlar. Bu üründe uzaktan kumanda sistemi standarttır. Kol, led aydınlatmalıdır. Bu sayede gece görünümü en üst seviyededir. Kol destek çatalı sabit ayak ya da kol ucuna takılı seyyar ayak olarak kullanılabilir. Emniyet fotosel takımı bariyer kolunun yaya ve araç üzerine inmesini engeller. Bariyerin üst kısmındaki elektronik panel,  bakım için kolay erişim sağlar. Elektrik kesintilerinde opsiyonel olarak sunulan akü sistemi ile çalışmasına devam eder. Akü sistemi yoksa manuel kolu kaldırabilme imkanı vardır.

Çift Kol Çıkışlı Bariyer Sistemi 24VDC

Bariyer Sistemi

Çift Kol Çıkışlı Kollu Bariyer Sistemi 24VDC, bariyer sistemleri kurulurken tercih edilen modellerden biridir. Bu modelde 24VDC motor vardır. Çift kol çıkışlı ortadan kollu bir model olan bu ürün, karşılıklı çalıştırılması düşünülen bariyerler için simetrik bir yapıya sahiptir. 4, 5 ve 6 metre kol boylarına sahip modellerin yer aldığı bu üründe yay ayarı ile kol yavaşlar ve böylece hareket sonlanır. Ayrıca yay kol ağırlığı bariyere 150 gr olarak yansımaktadır. Bu modelde uzaktan kumanda sistemi standarttır. Led aydınlatmalı kol ile gece görünümü maksimum seviyededir. Bariyerdeki kol destek çatalı, sabit ayak ya da kol ucuna takılı seyyar ayak şeklinde kullanılabilir. Bu modelde emniyet fotosel takımı vardır ve bu, bariyer kolunun yaya ve araç üzerine inmesini önler.

Pro1 Bariyer Sistemi 220VAC

Otopark Giriş Bariyeri

Pro1 Kollu Bariyer Sistemi 220VAC motor ile tasarlanmıştır ve model güçlüdür. Yüksek torka sahip olan bu modelin uygun dişli kutusu vardır. 3, 4, 5 ve 6 metre uzunluğunda kol boylarına sahip modellerin tasarlandığı bu üründe tavan yüksekliği yetersiz olan alanlar için mafsallı kırılan kol yapılabilir. Modelde hissedebilir kol sistemi bulunur. Bu özellik, bir cisme değdiğinde bariyerin otomatik olarak açılışa geçmesini sağlar. Bu modelde optik sensör teknolojisi vardır ve bu sayede kol pozisyonu bozulmaz. Bu model, güvenli bariyer sistemi uygulamasının hayata geçirilmesini sağlar. Modeldeki uzaktan kumanda sistemi standarttır. Bu modelde de emniyet fotosel takımı vardır ve bu takım, bariyer kolunun yaya ve araç üzerine inmesini engeller. HGS etiket okuma sistemi ve plaka okuma sistemleri için tam entegrasyona sahiptir.

Pro2 Kollu Bariyer Sistemi 220VAC

Kollu Bariyer Sistemi
Kollu Bariyer Sistemi

Otopark bariyer sistemi, pro2 kollu bariyer sistemi 220VAC ile de uygulanır. Bu modelin motor gücü 220VAC’dır. Model yüksek tork üretir ve buna uygun dişli kutusu vardır. 3, 4, 5 ve 6 metre kol boylarına sahip olan modellerle tasarlanan bu üründe tavan yüksekliği yetersiz olan alanlar için mafsallı kırılan kol uygulanabilir. Hissedebilir kola sahip olan bu modelde kol bir cisme değdiğinde bariyer açılış moduna döner. Optik sensör teknolojisi bulunan bu modelin kol pozisyonunun bozulması söz konusu değildir. Bu modelde de uzaktan kumanda sistemi standarttır.

Bariyer sistemi fiyatları ile ilgili geriş bilgiye ulaşmak, profesyonel çözüm avantajlarından yararlanmak için firmamızla telefon veya e-mail aracılığı ile iletişime geçilmesi yeterlidir.