Mantar Bariyer Sistemi – Hidrolik Baba

Mantar Bariyer Sistemi – Hidrolik Baba Sistemi

Mantar bariyer sistemi – hidrolik baba sistemi, bir girişin ne zaman bloke edileceğinin seçilmesini sağlayan sistemlerdir. Hidrolik bariyerler ya da otomatik yükselen direkler, evler ya da işyerleri için bir güvenlik önlemidir. Acil durumlarda taşınamayan kalıcı yapılar yerine, hidrolik bariyerler gerektiğinde hareket edebilir.

Mantar Bariyer Sistemi – Hidrolik Baba Sistemi İşletmeleri Korur

Mantar Bariyer
Mantar Bariyer

Bariyerler ve bariyerler işyerlerini korur. Hidrolik baba sistemi, yangın şeridinde yasadışı yollara park etmesine gerek kalmadan teslimat yapanlara veya acil durum personeline erişim sağlayabilir. Hidrolik bariyer sistemi, sık ​​sık olaylara ev sahipliği yapan ve yine de trafik akışına izin verirken işyerlerini korumak için mücadele eden işletmeler için de mükemmel bir çözüm sunar. Mantar bariyer sistemi – hidrolik baba sistemi, işin çok daha profesyonel bir görünüme kavuşmasını sağlar. Kullanmak isteyip istenmediğine bağlı olarak, güvenlik ekipmanlarının saklamak için kullanılan alandan tasarruf edilebilir. Otomatik oldukları için, dışarıda durmaları için birine para ödemekten ve manuel olarak hareket ettirmekten endişe duyulmasına gerek yoktur.

Güçlü ve Dayanıklı

Birçok işletme hidrolik bariyerler ve direkler monte edilir, çünkü işletmelerini en kötüsünden korumak, trafiği kontrol etmek ve güvenlik seviyesini artırmak için kolay bir yol tercih ederler. Mantar bariyer sistemihidrolik baba sistemi, tipik olarak paslanmaz çelik ve benzer metallerden yapılır. Uygun bakım ile mülkün kullanım ömrü boyunca dayanabilir. Kullanılmadıklarında geri çekildiklerinden, bir teslimat sırasında veya bıraktıkları bir olay sırasında engel olmaları konusunda endişe edilmesine gerek yoktur. Ayrıca, yukarıdayken yüksek sürücü görünürlüğü için tasarlanmıştır.

Otomatik Mantar Bariyer – Hidrolik Baba Sistemi

Mantar Baba Sistemi

Otomatik hidrolik baba sistemi, üst seviye sistemdir. Engeller, çeşitli tasarım yeniliklerini tanıtmak ve bunların kullanımını ve kurulumunu kolaylaştırmak için ayarlanmıştır. Bu sistemlerde erişim kontrol sistemi veya sinyal cihazı tarafından harekete geçirilen bariyerler kumandaya etki etmekte ve başka yerlerde kullanılan sabit bariyerlerden farklı bir seçenektir.

Yüksek araç akışını gören bir bileşiğin etrafındaki belirli bölgelere erişime izin verebilir. Boyutlarda tasarlanabilir. Hepsinin merkezi bir kontrol panelinden çalıştırılması, bir mülke gelen araçların yönetilmesini sağlar.

Mantar bariyer sistemihidrolik baba sistemi otomatik olarak yükselebilir. Sorunsuz erişim, kolay bakım ve mevcut erişim kontrolü veya güvenlik bileşenleri ve sistemleri ile tam entegrasyon için tasarlanmıştır.

Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten üretilen hidrolik baba sistemi, 2 farklı montaj seçeneğinde mevcuttur.

Kullanım Yerleri

Mantar bariyer sistemihidrolik baba sistemi, oteller ve tatil köylerinde, benzin istasyonları ve diğer servis istasyonlarında, alışveriş merkezlerinde, okul otoparklarında, kapalı otoparklarda, inşaat ve yol çalışmaları bölgelerinde kullanılabilir. Bu sistemler, hidrolik yağ basıncı ile çalışır. Sistem 1’li, 2’li, 3’lü, 4’lü, 5’li ve 6’lı olarak kurulabilir. Hareketli babalar arasındaki mesafenin azami 140 cm olması araç geçişini engeller.

Hareketli baba üst noktasında led ışıklandırma vardır. Standart üretimde babalar 50 cm yüksekliğinde tasarlanmıştır. Özel taleplerde 60, 70, 80, 90 ve 100 cm yükseklikte üretilebilir. Hareketli kısmın çapı 22 cm’dir. Hareketli kısım toprak altı çelik zırhlı hidrolik hortumlar ile ünitesine bağlanır. Motor, yağ tankı, basınç göstergeleri, elektronik pano, valf ve diğer aksamlar ünite içerisindedir. Sistem HGS ile, kart okuyucular ile, plaka okuma ile buton veya uzaktan kumanda sistemleri ile kullanılabilir.

Firmamız tarafından sunulan mantar bariyer sistemihidrolik baba sistemi,  banka merkezleri, para transfer merkezleri, konsolosluklar gibi üst düzey güvenli giriş gerektiren yerlerde, Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık ve bakanlıklar, istihbarat, askeri ve emniyet birimleri gibi kamu kurumlarında, belediye binaları, valilik veya belediyelerin yayalaştırma projelerinde, iş merkezleri, fabrika girişlerinde kullanılabilir. Ayrıca bireysel kullanım amaçlı olarak da bu sistemlerden yararlanılabilir. En kaliteli çözümler için firmamız ile irtibata geçilmelidir.