Road Blocker Sistemi

ROAD BLOCKER SİSTEMLERİ

Road blocker sistemi, güvenlik yolu engelleyicisidir. Sınırlı ticari mülkiyet alanlarına araçla zorla girme, dünya çapında artan bir endişe haline gelmiştir ve şu anda vandalizm saldırılarından terör saldırılarına kadar suç faaliyetlerinde giderek daha sık kullanılmaktadır. Neyse ki road blocker sistemi ile düşmanca araçlarla başa çıkılması çok aha kolay bir hale gelmiştir. Bu tür saldırıları önlemenin ana yöntemi, tüm binanın çevresinde bir araç dışlama bölgesi oluşturmak için güvenlikli yol engelleyicileri kullanmaktır. Yol engelleyiciler mülkün zarar görmesi riskini veya çalışanların yaralanma riskini önemli ölçüde azaltmak için bir önemli bir unsur oluşturmaktadır. Road blocker bariyer sistemi, trafik riski olan araçlarla ve taşıt tanımlama sistemleri ile birlikte de kullanılabilmektedir ve bunlar da yüksek riskli araçları tanımlamak için yararlıdır.

Road Blocker Sistemi Ekstra Güvenlik Sağlar

Firmamız, yüksek kalitede güvenlikli yol engelleyicileri sunmaktadır. Road blocker sistemi, saldırılar karşı koruma sağlayacak şekilde tasarlanmakta, mülke yönelik olası izinsiz girişlere karşı güvenlik önlemi almaktadır.

Güvenlik, işin temel bir yönüdür. Mülkün, çalışanların, ziyaretçilerin ve ortakların korunmasına yardımcı olmak için güvenlik koruma sistemleri ve ürünlerinin yerleştirilmesi önemlidir. Mülkün tamamen korunmasını sağlamak için şirketle ve şirketin işlemleriyle ilişkili olan kişilere erişimi sınırlandırmanız gereklidir. Çalışanlara ve iştirakçilere erişimi sınırlamak basit bir işlemdir, ancak genellikle araç saldırılarına karşı koyması söz konusu değildir. Bu nedenle bu tür müdahalelere dayanabilecek en gelişmiş yol engelleyicileri gereklidir.

Yenilikçi Güvenlik Yol Engelleyicisi

Road Blocker Sistemi

Yenilikçi güvenlik yol engelleyicisi olan road blocker sistemi, ideal bir güvenlik önlemidir. Büyük ağır hizmet araçlarının etkisi gibi güçlü darbe kuvvetlerine dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve blokaj makinesinin en sert ve en sert hava koşullarına bile dayanmasına izin verecek güçlü, dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

Uzun Ömürlüdür

Bu sistemler uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır ve minimum bakım gerektirmektedir. Road blocker sistemi, geniş bir güvenlik sistemleri ve kontrol ekipmanı koleksiyonuyla kolayca etkileşime girebilen son derece güvenilir güvenlik ürünleridir. CCTV sistemleri, emniyet endüktif döngü sistemleri ve trafik ışıkları ile birlikte çalışabilmektedir ve tüm güvenlik sisteminin mümkün olduğunca etkili olmasını sağlamaktadır.

Bu sistemler, hem erişim kontrolü hem de yüksek güvenlik alanlarında deneyimli profesyonel mühendisler tarafından tasarlanmaktadır. Road blocker bariyer sistemi önemli bir avantaja sahiptir. Bu avantaj, ürünün kurulumunun niteliğidir. Diğer birçok çevre güvenliği ürününden farklı olarak, road blocker sistemleri, günlük çalışma hayatınızda zaman alıcı, masraflı ve önemli bir aksaklık olabilecek büyük toprak işleri veya kazmalar gerektirmemektedir. 100 mm’lik bir derinliğe kadar çevresindeki beton, asfalt alan veya asfalt içine basitçe yerleştirilebilen bu sistemler, gerektiğinde blokajın basit ve etkili bir şekilde yeniden konumlandırılmasını sağlamaktadır.

Yaratıcı Peyzaj Avantajı

Bloklar birçok fonksiyon için kullanılabilmektedir. Yaratıcı bir peyzaj özelliği olarak da kullanılması söz konusudur. Binanın dış estetiği ile örtüşmek için uygulanabilmektedir.

Road blocker sistemi, farklı ürünlerle uygulanmaktadır. Bunlardan birisi, RB680 road blockerdir. Bu ürün, belirli bir alanın gereksinimlerine uyacak şekilde, 350 mm’lik bir blok segment yüksekliği ile yükselen bir kol bariyerine veya kayar geçide alternatif olarak, sınırlı alana araç erişimini güvenli bir şekilde kontrol etmek için etkili bir yöntem sağlamaktadır. Daha büyük araçların çalıştığı endüstriyel veya ticari alanlar için idealdir ve araç sürücülerine görsel ve fiziksel caydırıcılık getirir. Bu ürünün vandal direniş özelliği vardır. Elektrik kesintisi durumunda manuel kullanım avantajı da ürünün bir başka özelliğidir.
Uzman Güvenlik Ürünü

Road blocker sistemi, harici olarak derecelendirilmiş bir kabine yerel olarak yerleştirilmiş güç ünitesi (HPU) ile hidrolik bir ram tarafından çalıştırılmaktadır. Bu bir uzman güvenlik ürünü olan bu ürün, yalnızca araçlarla kullanım için tasarlanmıştır ve tüm ilgili güvenlik sistemlerinin dahil edilmesini sağlamak için tasarım aşamasında tam bir saha risk değerlendirmesi yapılmalıdır. Firmamız, montaj işleminden önce gerekli hesaplamaları yaparak en uygun çözümü sunmaktadır.