Yaprak Turnike

Yaprak Turnike ve Kullanım yerleri

Özel geçiş alanlarında kullanılan Yaprak Turnike elle itilerek açılan manuel turnike modelidir. Vip Turnike ve Engelli geçiş turnikesinden farkı motorsuz versiyon olmasıdır. Bel tipi turnike, optik turnike gibi turnike modellerinin yanında ilave geçiş koridoru olarak kullanılabilecek manuel vip turnike, yemekhane çıkışlarında market girişlerinde tercih sebebidir. Elle itilen turnike veya diğer adı ile market turnikesi 80 cm kol uzunluğu ile geniş bir geçiş koridoru oluşturur, dolayısıyla malzeme giriş noktalarında tercih edilebilecek bir modeldir.

Manuel Yaprak Turnike Özellikleri

Yaprak Turnike 2Market Turnikesi imalatımızda iki versiyon vardır. Paslanmaz çelik ve krom imal edilen yaprak turnike modellerimizden krom olan iç mekan turnikesidir. 80 cm kol uzunluğu vardır. Yerden yüksekliği 100 cm’dir. Zemin montaj vidalarının gözükmemesi için flanşı kapatan kapağı mevcuttur. Gizli yay mekanizması ile vip turnike elle itilerek açıldıktan sonra kendiliğinden kapanır. Elle itilen turnike karşılıklı konumlandırılabileceği gibi tek kanat olarak kullanılabilir.

Market Turnikesi kullanım yerleri

Yaprak Turnike 1Aslında bir çok farklı amaç için kullanılabilen manuel turnike için bazı örnekler paylaşmak istedik. Yaprak Vip turnike kullanabileceğiniz bazı kullanım alanları şöyledir.

  • Yemekhane çıkışları
  • Benmari çıkışı
  • Market girişleri
  • Bel tip turnike yanı vip geçişi
  • Optik Turnike yanı vip geçişi
  • Malzeme teslim noktaları
  • Mağazalarda kasa alanı öncesi
  • Marketlerde kasa çıkışları
  • Satınalmasız çıkış noktaları

Manuel Vip Yaprak Turnike Montaj şekli

Manuel turnikenin montajı son derece basittir. Montaj yerinde 90-100 cm boşluk olması yeterlidir. Turnikenin ayağında 3 adet montaj deliği mevcuttur, bu noktalardan zemine trifon vida veya çekme dübel veya tij vasıtasıyla montajlanıp sabitlenir. Montaj bitimi ürün kullanıma hazırdır.

Raf satışına yönelik ürün

Kurulum veya tesisat ihtiyacı olmayan bir turnike modeli olması dolayısıyla kurulumu oldukça basittir. Gövde ve kanat olmak üzere iki parça olarak elinize ulaşacak olan ürün rahatlıkla birleştirebileceğiniz bir yapıdadır. Gövdeye kanadı sabitledikten sonra gövdeyi yere tutturacak montaj deliklerinden zemine tutturmanız yeterlidir. Yurtdışı ve yurtiçi gönderimlerimiz ile ilgili detaylı bilgiyi firma personellerimizden öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi için 0(212) 2104677-78 no’lu telefon numaralarından ürün bilgi hattımıza ulaşabilirsiniz.