Yol Butonu

Yol Butonu, yol güvenliğini ve gece görüşünü artırır. Aynı zamanda şerit tanımını vurgular.

Bir markalama planının parçası olarak ya da tek başına teslim edilebilir. Yol butonu ve kedi gözü, kalıcı olarak açılan araba yollarını ve şeritlerini geçici araba yolu işaretlemesinden, açık otopark alanlarına kadar geniş bir uygulama alanına sahiptir. Ayrıca uygulamaya bağlı olarak çeşitli tiplerde ve tasarımlarda gelirler.

Yol butonları yansıtıcı olabilir. Yüzeye monte edilmiş yansıtıcı yol butonları, gece ve gündüz görülebilecek şekilde tasarlanmıştır. Firmamız, en uygun yol butonu fiyatlarını sunarken, yol butonu montajını da uzman ekipleri ile sonuçlandırmaktadır.

Yol Butonu Farklı Özelliklerle Üretilir

Yol butonu, güneş enerjili buton, Stimsonite yol butonları, Siglite yol butonları, Yansıtıcı alüminyum yol butonları şeklinde tasarlanır. Uzun süreli performans sağlayan bu ürünler, bilgisayar destekli gövde tasarımı birleştirilmiştir. Darbelere dayanıklı özelliğe sahip olan bu ürünler, lastik darbesini dağıtacak şekilde biçimlendirilmiştir. Yani güç artırılırken hasar azaltır.

Üstün bir koruyucu malzeme ile tasarlanan yol butonları,. aşınma ve çatlamaya karşı dirençlidir. Yüksek etki gösteren bir yol saplaması olan yol butonları, kolay bir şekilde uygulanır. Hafiftir bir yapıya sahip olan yol butonları, kolaylıkla uygulanabilir. Ancak uygulama esnasında profesyonel destek alınmalıdır. Çünkü yol butonları kolay kolay yerlerinden sökülmeyecek şekilde uygulanmalı. Ayrıca gereğinden fazla ürün kullanılmamalı. Uygulama belirli aralıklarla yapılmalı,

Sisli Havalarda Güvenli Sürüş

Aktif yol butonları sisi delip geçerek daha güvenli şerit kılavuzu ve önündeki yolun görülmesini sağlar. Bu sayede sürücülerin kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlarken öndeki araca yakın olmaları gerektiğini hissetmelerini sağlama ihtiyacını da ortadan kaldırır.

Yol butonu, yolların sürücünün daha rahat, konforlu ve kolay bir şekilde görmesini sağla. Bu da trafikte güvenliği artıran önemli bir etkendir. Sisli havada yolun daha iyi görülmesi, aşırı yağışlı havalarda da sürüşten etkilenmeden aracın kullanılması önemlidir. Yol butonları, reflektörlü olması nedeniyle rahatlıkla görülebilir.

Aktif yol butonlarının bir yol güvenliği çözümünden çok daha fazla görülmesi gerektiğini söylenir. Bu ürünler yollarda yüksek oranda görünür yatırım kanıtı sağlayarak güçlü siyasi anlam ifade eder. Aktif yol saplamaları ve akıllı yol saplamaları, yenilikçi yol güvenliği çözümlerimizin bir parçasıdır ve İngiliz yollarında trafik güvenliği çözümlerinde uzmanlığımızın bir parçasını oluşturur. Yol butonu montajı için firmamızdan kolaylıkla destek alabilirsiniz. Yol butonu fiyatları ile ilgili müşteri hizmetleri birimimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Firmamız, en kaliteli yol butonu seçeneklerini sunarak sağlıklı bir şekilde uygulama yapar. Uzman personelimizle her türlü trafik işaretleri uygulaması gerçekleştiren firmamız, gerek yol butonu gerekse diğer trafik ekipmanları ile ilgili kusursuz çözüm sağlar. Firmamızdan kaliteli hizmet almak için müşteri ilişkileri departmanımızla telefon ya da elektronik posta aracılığı ile iletişim kurulabilir. Firmamız müşterilerine en güçlü ve en kalıcı çözümleri sunar.