VIP Turnike Sistemleri

Vip Turnike ve Özürlü Geçiş Turnikesi

Vip turnike sistemleri, birden fazla amaca yönelik olarak tasarlanan turnike modellerinden oluyur. Vip turnike ve özürlü geçiş turnikesi olarak adlandırılan bu sistemde turnike geçitleri, tekerlekli sandalyelerdeki ya da engelli giriş yapanlara engelsiz erişim sağlamak için tasarlanmıştır. Tesisler, tekerlekli sandalye genişliğine uygun hareketli geçitleri genellikle güvenlik turnike geçiş kontrol sistemleriyle eşleştirir. Vip turnike sistemleri, firmamız tarafından güvenli bir şekilde inşa ediliyor.

SG112 Model Vip Turnike

Vip Turnike sistemleri
SG112 VipTurnike

Vip Turnike sistemleri, SG112 model vip turnike modelleri ile oluşabilir. Vip turnike modelleri arasında yer alan SG112, esnek bir tasarıma sahiptir ve çok sayıda yapılandırmada sunulur. Stil seçenekleri ise duvara montaj, tek kata montaj, çift kata montaj (Fransız kapı stili) veya arzu edilen herhangi bir kombinasyonla uygulanır. Ayrıca ihtiyaçlara uyacak şekilde uyumlu bir şerit genişliği ya da özel bir açılış boyutunun seçilmesi mümkündür.

SG 212 Model Vip Turnike

Vip Turnike sistemleri
SG212 Vip Turnike

Vip Turnike sistemleri inşa edilirken SG 212 model vip turnike de tercih edilebilmektedir. Yuvarlak köşeli, kendi kendine kapanabilen kapı seçenekleri de mevcuttur. Krom ve paslanmaz çelik çerçevelerle sağlam, dayanıklı ve sağlam uzun ömürlü performans sağlayan bu model, tek genişlikli duvar montajı, tek genişlikli zemin direği veya çift genişlik zemin direği yani Fransız kapı tarzı şeklinde monte edilebilir. Arzu edildiğinde motorlu vip turnike seçeneği de vardır.

SG312 Model Vip Turnike

SG312 Vip Turnike

SG312 model vip turnike de vip turnike sistemleri kurulurken tercih edilen bir seçenektir. Duvara monte edilebilen bu model, eşleşen bir durdurma direği ile ya da bu olmadan da kullanılabilir.

SGWMC Model Lüks Turnike

SGWMC Vip Turnike

SGWMC model lüks turnike ise dahili ve harici uygulamalarda güvenilir bir şekilde çalışır. Elektrik kesintisi durumunda siteden ya da binadan çıkmaya izin veren bu vip turnike modeli, özel ve sesli uyarıyı her iki yönde yapabilir. Firmamızın vip turnike sistemleri uygulanırken seçenek olarak sunduğu bir modeldir. Manuel itme ile hem giriş hem çıkış sağlamaktadır. Mikroişlemci kontrollü elektronik devrelerin yer aldığı bu model, elektrik kesintisi durumunda, kullanıcı ayarına bağlı olarak kapı açık veya kapalı bir pozisyon alır. Acil durumlarda kapı otomatik olarak açılır.

Manuel Yaprak Turnike

Manuel Yaprak Turnike

Vip turnike sistemleri kurulurken manuel yaprak turnike de bir seçenektir. Manuel turnike, elektronik yardımı olmadan mekanik olarak yaya trafiğinin akışını kontrol eden bir erişim kontrollü turnikedir. Erişimi kontrol etmek için elektronik kilitleme kullanmak yerine, bu turnikeler döndükleri yönde erişimi kontrol eder. Manuel turnike genellikle insan trafiğini kontrol etmek için kullanılır. Elektronik olarak kilitlenmediklerinden, yaya trafiğinin tek bir yönde akmasını sağlamak için tercih edilir. Özellikle, bu turnike eğlence parkları, spor stadyumları, konserler ve daha fazlası için mükemmeldir. Yeniden girişi sınırlandırmak için çıkış noktalarında bir dizi olarak ayarlanabilir ya da bir girişte tek noktaya erişim sağlamak için kullanılabilir.

Market Turnikesi

market turnikesi
Market Turnikesi

Market turnikesi de vip turnike sistemleri arasında yer almaktadır. Bu ürün parlak krom veya plastik kaplamalı olarak hazırlanmıştır. Hamamlar ve neme dayanıklı malzeme gerektiren diğer uygulamalar için paslanmaz çelik de mevcuttur. Standart çift anti-panik özellik, turnike üzerinde belirli bir baskı uygulandığında, dönüş yönü tersine çevrilir. Karşı basınçta, turnike bir ünite olarak geri dönmekte ve acil çıkış sağlar.

Döner Market Turnikesi

Dönen Market Turnikesi

Döner market turnikesi de verimlilik ve yerden tasarruf sağlayan özelliğe sahiptir. Yaya erişimini kontrol etmek için düşük maliyetli bir turnikedir. Tek erişim modunda, dakikada 20 yaya ve ücretsiz erişimde dakikada 60 yaya olarak yüksek trafik akışı sağlayan bu model, küçük bir alanda kullanılabilir. Acil durumlar için elektro-mekanik indirme kolu ile donatılmıştır. Döner turnikenin birkaç saniye içinde geçiş yolundan net bir şekilde açılmasını sağlayan bu model, “anti-panik” fonksiyonu uzaktan kontrol edilebilir.

İsteğe bağlı olarak turnikenin muhafazası, fırçalanmış paslanmaz çelik, parlatılmış paslanmaz çelik seçenekleriyle tamamlanabilir veya herhangi bir renkte boyanabilir.

Bu model, hem iç hem de dış mekan uygulamaları için tasarlanmıştır. Vip turnike sistemleri için de idealdir. Vip turnike fiyatları ile doğru model ve geçiş koridor sayısı tespiti için firmamızdan destek alınabilmektedir. İrtibat için 0(212)2104677-78 ya da info@teknoper.com.